ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Citeste Aici[rezolvat]

Go down 
5 posters
AuthorMessage
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 5:55 pm

Aseara Am Aflat Ca sunt codat.pana acum chiar nu mi-am dat seama de asta dar cu ajutorul lui lame care mi-a zis ca sunt "codat" si a zis sa scot ceea ce "aveam" am observat ca sunt "codat".asa ca m-am gandit sa ii fac pe plac si o sa imi dau demisia(admin scos de pe server,moderator scos de pe forum+fuckoff,censure sau banip daca ma mai vedeti pe server).precizez ca in ultimul timp l-am reclamat pe lame pentru ca injura foarte des pe server si nu am vazut o singura masura.eu am dorit doar sa nu se mai injure pe server in calitate de admin si sa fie respect dar eu sunt copil si el e adult in toata sinea.am avut si o mica discutie pe server.eu recunosc tot ce fac.nu imi place sa ma invart in jurul cozii si sa astept sa ma dea in gat altu cu dovezi.daca doriti sa mai stiti ceva imi scrieti aici.mersi de intelegere,am vrut sa dezvolt mai mult forumul si poate si server dar degeaba ma chinui singur daca nici macar nu am o singura aprobare.Spor La "munca" Si RESPECT Adminilor care stiu ce e ala RESPECT Twisted Evil .Mersi inca odata lame pentru ca mi-ai arat ca am "cod" sau ce "aveam".bye-bye Twisted Evil


Last edited by TeArS_AngeL on Sun Mar 30, 2008 7:13 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:03 am

Eram Cu Alt nick si Dupa o Harta si ceva un admin s-a lamurit cu mine si mi-a facut poze:Ultima poza reprezinta cate fraguri am facut pe prima harta.Si Daca e Sa plec,macar sa plec curat nu cum vorbesc altii in plus Twisted Evil
Citeste Aici[rezolvat] Deinferno0022dr1
Citeste Aici[rezolvat] Deinferno0023dt5
Citeste Aici[rezolvat] Deinferno0024yr2
Citeste Aici[rezolvat] Deinferno0025vr0
Citeste Aici[rezolvat] Deinferno0026ah4
Citeste Aici[rezolvat] Deinferno0027os7
Citeste Aici[rezolvat] Deinferno0028ow2
Citeste Aici[rezolvat] Darkevilfv4
Back to top Go down
<IuLiUs>

<IuLiUs>


Posts : 19
Join date : 2008-02-03
Location : undeva ..pe aiCi

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: re :Citeste Aici!   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 12:27 pm

YO nu sunt de acord cu aceasta demisie deoarece tears este unul dintre cei mai buni ..admini..shi jucatori se descurca shi pe forum shi pe serv. El de cand il stiu nu joaca cu aseaceva..deci in final nu sunt de acord sa si dea demisia pt o simpla vb aiurea ..shi care nu e controlata ..~x(


p.S:aici totul depinde de tine ...yo cred ca mi-am spus parerea shi sper sa conteze cu ceva pt tine Razz
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 12:52 pm

se vede din poze ca esti codat... numai scuze de gluma.. imediat ce imi pun si eu ochelari sigur am sa vad... ca esti ...glumeam si eu.... ne vedem la joc.Very Happy
Back to top Go down
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 6:07 am

imfoumus considera ca eu sunt seful tau superior de la servici... cererea de demisie tzia fost rupta ! lol! nai cum sa parasesti serverul asa... spuneai ca esti matur.. nu se vede scratch dai apa la moara la admini ca si apolo sau mai stiu ce copil de 12 ani? aaaaa sau tu de fapt vrei sa iesi in evidentza? scratch stai calm ca se vede ceea ce faci pe forum si pe svr .. eu zic sa chill si sa itzi vezi de ale tale ca le faci bine Razz apropo de luni imi vine hdd si o sa revin pe server si o sa stea altfel treburile acolo si aici jocolor
pace
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 9:26 am

lol! nu vreau sa ies in evidenta.vreau doar sa fiu lasat in pace sa imi fac treaba de admin si moderator.nu am nevoie de acuzatii facute aiurea Evil or Very Mad .asa cum tac la deciziile adminilor pe server pentru ca nu am ce sa le fac(desi uneori le mai reprosez) asa vreau si ei sa taca din gura si sa numai vorbeasca aiurea despre mine.mersi de intelegere
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 3:04 am

deci sa inteleg Infa... ca vei reveni printre noi :)te astept pe server Smile cheers
Back to top Go down
SpArTaCuS




Posts : 25
Join date : 2007-12-26
Age : 30
Location : RESHITZA

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 1:23 am

Infernal nu baga in seama totzi noobi...u ejti unul dintre cei mai buni admin de pe ser shi kre ma ajuta mereu...te rog mai gandeste-te in leg cu demisia!!!
P.S:Dak o dai ser o ia in jos Sad( te rog nu o da!!!!
Back to top Go down
SpArTaCuS




Posts : 25
Join date : 2007-12-26
Age : 30
Location : RESHITZA

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 1:23 am

Scz am greshit numele .. IS NOOB ..INFA NU INFERNAL Smile) =)))
Back to top Go down
SpArTaCuS




Posts : 25
Join date : 2007-12-26
Age : 30
Location : RESHITZA

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 1:24 am

~ r3sp3cT ~ | SpArTaCuS wrote:
InFa nu baga in seama totzi noobi...u ejti unul dintre cei mai buni admin de pe ser shi kre ma ajuta mereu...te rog mai gandeste-te in leg cu demisia!!!
P.S:Dak o dai ser o ia in jos Sad( te rog nu o da!!!!
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitimeSun Mar 30, 2008 7:13 am

topic inchis si rezolvat.o sa imi vad de treaba mea pe server
Back to top Go down
Sponsored content





Citeste Aici[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Citeste Aici[rezolvat]   Citeste Aici[rezolvat] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Citeste Aici[rezolvat]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Te ROG Frumos Citeste AICI
» Te ROG Frumos Citeste AICI
» Regulamentul Admini (citeste inainte sa depui cerere)
» Next map luati de aici
» Te Rog frumos citeshte AICI .

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Serverul ResitaZone:::... :: <===Anunturi si Discutii Libere===>-
Jump to: