ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Te ROG Frumos Citeste AICI

Go down 
5 posters
AuthorMessage
SpArTaCuS




Posts : 25
Join date : 2007-12-26
Age : 30
Location : RESHITZA

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeFri Apr 04, 2008 7:27 am

Show ce s-a intamplat cu tn !! :O:O:O:O ..ai dat admine la 6-7 players ..kre nuj fac treaba deloc(singuru kre o face bn e nosferatu shi cat de cat dexter)..in rest . Oxxer e un suferind!!! dupa ce k intra cu coade mai da shi ban aiurea. Eu il intreb dc shi el gaseste diferite motive (ba k e codat , ba k nuj ce)
JOKER , Show ia te rog fr masuri.Macar dak le dadeai sa aibe grija de ser , dar pariez k ei nici nu au citit regulamentul adminului
Multumesc pt intelegere
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 3:29 am

Am auzit ca s-au mai scos dar nu cred pana nu vad.multumim de sesizare
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 5:52 am

ANgel eu sti ce as vrea sa vad? Pe sait sa fie o lista cu admini care sunt.. si cand i se ia la unu adminu sa se scrie motivul de ce a ramas fara admin si pe langa asta adaugat noul admin.DAr si mai important sa se rezolve o data limbajul urat la unii admini... Very Happy
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeSat Apr 05, 2008 6:52 am

As putea sa fac o sectiunea si asa cu adminii serverului.dar imi trebuie lista de la showman.asa ca mai astept pareri.oricum valek ai dat o idee buna.
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 5:48 am

Apai Angel intru pe server si vad admini noi.. care nu stiu..nu vad cerere pe forum nimika.. si no.. sa stiu sau sa stim si noi cine este..Cu cine vom ``lucra`` ca si admini.. in fine o parere Very Happy
Back to top Go down
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 7:03 am

chill alls ! am promis acum cateva zile ca am sa fac curat intre admini .. dintre totzi adminii au ramas doar 3-4 cu imunitate iar restul al prima abatere au adminul scos si fuckoff ..
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeSun Apr 06, 2008 7:27 am

este buna masura luata acuma sa vedem.. dar totusi .. intrati va rog sa vedeti ca pana la urma nu scriem aicea degeaba...Very Happy
Back to top Go down
oxxer




Posts : 11
Join date : 2008-03-09

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 3:21 pm

daca eu tot la rangul de codat am ramas inseamna ca pe srvu asta sunt numai admini valabili Laughing

in primul rand eu am cerut slot, apoi mi-a facut showman admin si l-am dorit cu imunitate ca sa ma fereasca de admini prea limitati si idioti, ca sa o spun pe aia dreapta. adminez atunci cand sunt singur pe srv sau chiar nu se ocupa nimeni de afk, etc.

nu cred ca poate cineva sa-mi reclame ceva.

cat despre tine spartacus, ti-am spus, esti un copil. esti un ciudos pe toata lumea kre te ia, le dai fuckoff sau ban sau kick apoi nu recunosti nimic si te juri pana nu mai poti. cand intra joker sau showman pe srv esti #1 pupincurist. pe mine m-ai injurat si facut in toate felurile, ai dat toate voturile posibile, nu te-am bagat in seama nu ti-am zis nimic. acum vrei pace cu mine, cand eu ti-am spus ca n-ai ce sa-mi zici.

din cate am vazut cam 60% din adminii de pe srv au sub 15 ani si toti se cred mari zei cand nici macar un floc n-au. pe langa ca se injura intre ei constat si se ameninta care mai de care cine ramane fara admin, jucatorii nu intra pt k mereu ii awp, iar cand schimb de exemplu pe dust_2002 se goleste si sunt injurat.
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 1:54 pm

oxxer intre tine si spartacus este ceva intriga .. ar trebui sa va rezolvati aceasta problema.. din cate am vazut eu voi doi mereu va certati..nu zic ca nu ai dreptate sau ca nu are el dreptate dar trebuie sa ajungeti amandoi la o intelegere.. parerea mea iar daca te mai injura sau ceva de genul.. fa si tu o copie ceva si baga la reclamatii Smile sau si aicea Smile sa se dicute Smile
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 12:07 pm

Valek a facut o propunere buna.eu nu inteleg un lucru.de ce nu isi vede fiecare de fitele lui?intotdeauna va gasiti unu mai mare in grad si sa incepeti sa injurati.oricum vor iesi multi admini de pe server.pana sambata sper sa termin tot.si noile reguli pentru admini si celalalt forum la care lucrez
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 2:16 pm

Noi reguli.. ole ola.... vreau sa le vad :)Masuri wow Smile
Back to top Go down
oxxer




Posts : 11
Join date : 2008-03-09

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 7:53 am

tears n-ai inteles. eu n`am fite. si nu ma cert cu nimeni. copilu ala ma injura non stop k is codat. nu i`am raspuns, dar cand intrecea masura era chiar insuportabil.

si un pont: degeaba faceti 'n regulamente daca nu intra pe forum sa le citeasca si daca nu patesc nimic din momentul in care le incalca. apoi daca srv-u nu tine log-uri nu exista nici o posibilitate reala sa-i verifici. dar cum sa-i verifici daca intra showman pe srv si toata lumea`l pupa`n cur si toti se comporta exemplar? d`aia imi tot bat gura degeaba knd va zic sa mai intrati si cu alte nick`uri sa vedeti cum ii.

si inca o chestie, poate ai adauga in regulamentele alea si mentiunea k LAGUL UNUI JUCATOR NU AFECTEAZA LAGUL CELORLALTI JUCATORI DE PE SRV. pt k ce vedem noi in TAB este latency-ul , care nu este egal cu lag-ul. daca are lag ii da srvu automat kick.

zic asta pt k toata lumea baneaza toti jucatorii care au peste 100 latency si ramane gol srvu.

p.s. stiu asta pt k am avut si eu srv, deci hai sa nu ne contrazicem Smile
Back to top Go down
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 11:46 am

mosule sunt admin de vo 4 ani pe ff multe svr de care tu nici nu ai auzit...
chill daca un player sau doi au ping peste 100 apare loss choke mai devreme sau mai tarziu ... eu zic sa nu te contarzici u cu mine sau cei ce au facut regula cu banul la cei peste 100 ...
1.lag 2-3 playeri = loss choke
2. lag 2-3 playeri sacadeaza la toata lumea (mai mult sau mai putzin)
3. cum potzi juca cs cand pe server sunt 8 cu ping peste 100 si 3 sub 30?
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitimeSun Apr 13, 2008 7:41 am

sa cam deviat aicea.. dela discutia deschisa de spartacus.. sa cam deviat mult :)eu unu zic daca sau facut niste reguli.. de catre cei care au facut forumul sa le respectam nu sa ne contrazicem in discutii Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Te ROG Frumos Citeste AICI Empty
PostSubject: Re: Te ROG Frumos Citeste AICI   Te ROG Frumos Citeste AICI Icon_minitime

Back to top Go down
 
Te ROG Frumos Citeste AICI
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Te ROG Frumos Citeste AICI
» Te Rog frumos citeshte AICI .
» Te Rog frumos citeshte AICI .
» Citeste Aici[rezolvat]
» Regulamentul Admini (citeste inainte sa depui cerere)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Serverul ResitaZone:::... :: <===Anunturi si Discutii Libere===>-
Jump to: